Eestlaste parim tulemus Russian Amateur Openil kuulus Sander Aadusaarele

25-29. juuni mängiti Russian Amateur Openit Moskvas Agalarov Golf & Country Club’is 81 mees- ja 32 naismängijaga kokku 11 riigist. Eestlastest olid võistlustules Sander Aadusaar, Martin Järve ja Marten Palm. Marten Palm kommenteeris “väljak on super Korras ja golfikeskus ise on luksus, iga nurga pealt on näha et väljak ja kogu see kompleks on mõeldud väga rikastele inimestele. Päris mitmel rajal on tehtud tehiskosed kividest jne. Kindlasti üks ilusamaid väljakuid mida mänginud olen.” 

3

Eestlastest mängis esimesel päeval supertulemuse +1 Sander Aadusaar , millega esimese päeva lõpuks jagas 2. kohta austerlase Kleszcz Alexander’iga HCP +1,9 ja 2 vene mängija Osipov Vladimir’iga HCP +2,4. Teiseks ja kolmandaks päevaks kahjuks nii head mängu ei jätkunud, mille tulemusena tuli neljandale päevale vastu minna tulemusega +18 ning lõpetades tulemusega +24, mis andis talle eestlastest parima tulemusega 11 koha. Russian Amateur Openi võitis Sandriga esimesel päeval võrdselt mänginud Osipov Vladimir 4 päeva tulemusega +4.

6

Martin Järve lõpetas võistluse T19 kohaga tulemusega +34. Martenil ei õnnestunud teise päeva järel  toimunud cut’i läbida.

Võistluse lõpp protokollidaga on võimalik tutvuda SIIN