Eestlastel must päev

Foto: erakogu

Vuosaaris, Finnish Touri tesisel etapil jäi tänane päev viimaseks eestlastele, kuna ükski mängijast viimasele päevale ei pääsenud. Tulemuse järgi pidanuks pääsema viimasele päevale Kevin Christopher Jegers, kes mängis täna väga hea ringi (-1) ja jaganuks ta päeva lõpuks 12. kohta, kuid paraku nii tema kui Timo Raukas said kirja DQ.

Timo selgitab: „Rikkusin reeglit eile, millest alles täna teada sain. Flaidi kaaslastest ka keegi ei teadnud. Minuarust Eestis ei ole enne griini kollaseid tokke. Ühesõnaga ühe griini ees olid kollased tokid. Lõin fringele ja tuli tagasi vette. Mängisin sealt poolt, kus vette tagasi tuli aga kollastega tohib ainult vee eest mängida. See juhtus eile. Täna oli paber laual kui lõpetasime, millel oli kirjas, et kes tunneb ennast ära, palun tulge öelge. Keegi pealtvaatajatest oli näinud kedagi ja ütles kohtunikule aga kohtunik ei tea kes oli ja siis pani paberi skooringu alale, et kes tunneb end ära, et nii droppasid, siis palun võtke ühendust. Saime kõvasti aususe eest kiita.“

Nelja löögi kaugusele jäi cut täna 76 lööki mänginud Marten Palmile ja 81 lööki löönud Mattias Varjunile. Markus Varjun sai täna kirja 78 lööki.

Paremini ei läinud täna kahel meie golfiprofil. Avapäeval Rootsis toimuval Nordic liiga võistlusel jäi Mark Suursalu tulemuseks 75 (+4) ja Sander Aadusaarel 77 (+6).