Eestlastest oli Estonian Junior Openil esimese päeva parim Mattias Varjun tulemusega +2

Rahvusvahelisel Estonian Junior Openi esimese  päeva järel juhivad kõige noorema U12 võistlusklassis eestlased Richard Teder ja Joosep Tawan Turba.mattias varjun 2014

U15 võistlusklassi parim oli soomlane Eemil Alajärv, kes mängis  ühe päeva kolmest parimast tulemusest, kui tegi raja par’i. Talle järgneb tulemusega +2 Mattias Varjun Niitvälja golfiklubist (pildil).

U18 esinelik kuulub soomlastele ja norralasele, kus päeva parimaks tulemuseks mängiti samuti +2. Eestlastest oli U18 vanuseklassis parimad Karl Aru ja Henri Pikk tulemusega +5.

U21 võistlusklassi parim oli tulemusega -1 soomlane Niclas Heinu ning talle järgnes raja par’iga Poola mängija ja võistlusklassi ainuke tüdruk Dominika Gradecka. Parima hcp’ga mängid Johannes Diederichs mängis esimese ringi tulemusega +4. Samas vanuseklassis oli eestlastest parim Cristofer Herman mängides +9. Cristoferi enda kommentaar : ” Kaks halba drive-i, rohkem polegi vaja. Muidu oli mäng päris hea, mõnes kohas ei vedanud putiga, aga muidu võib täitsa rahule jääda.”

Cristofer Herman