Egeti Liiv jätkab liidrina Tallinna lahtistel mv-stel Suurestas

Foto: EGL

IMG_2944

Suurestal jätkuvatel Tallinna lahtistel mv-stel Sven Kaljuveeri karikatele jätkab meestest liidrina Egeti Liiv, kuid konkurents esikohale on tasavägine.

Nii Egeti Liiv kui Marten Palm mängisid teisel võistluspäeval raja pari 72 lööki ning enne viimast päeva juhib Liiv Palmi ees kolme löögiga.

” Kolm lööki tuleb golfis kergelt”, ütles täna 7 birdiet löönud TEAM 2020 liige Palm. ” Eks homme tuleb närvide mäng, ühest küljest pean ründama, kuid samas tuleb mängida ka kindlat mängu”.

 

Nii Palm kui Euroopa mv-steks valmistuv Egeti Liiv ei jäänud üldse rahule oma puttamisega. ” Minu eesmärk oli täna mängida alla raja pari, kuid puttamisega ei saa rahule jääda “, sõnas mitmekordne Eesti meister Egeti Liiv. ” Teisel poolel muutsin puttamise hoiet ja kohe läks paremaks. Viimasel rajal olin lähedal oma seatud eesmärgile, kuid 18. rajal arvestasin tuult valesti ja tegid ainsa bogey. Kui aga puttamine välja arvata, võis mänguga üldjoontes rahule jääda”.

IMG_2825

Ka Palm kurtis puttamise üle. ” Kahe päeva jooksul olen mööda löönud viis meetrist putti”.

Egeti Liivi mänguringid 72, 72, Marten Palmil 75, 72.

Kolmandaks tõusis Kristo Tullus, kes täna mängis samuti raja pari 72 lööki ja kaotab Palmile kokkuvõttes nelja löögiga. Esimesel päeval mängis ta 79 lööki.

4 ndat kohta jagavad Timo Raukas 76, 76 ja Janno Sild 75 ja 77 mänguringidega. Nemad jäävad 3 ndast kohast vaid ühe löögi kaugusele.

Naistest liigub taas Tallinna meistritiitli suunas tiitlikaitsja Hanna- Maria Tammo. Kui eile mängis ta 78, siis täna 82 lööki ja edestab teiseks tõusnud Anne Nõmmikut 12 löögiga. Nõmmiku mänguringid 88, 84. Esimesel päeval teist kohta hoidnud Karola Soe katkestas randme vigastuse tõttu.

Meesjuunioride U18 vanuseklassis on kindel liider Mattias Varjun, kes täna mängis +2. Kokkuvõttes edestab ta teist kohta hoidvat Sten Erik Soo’d 9 löögiga.

Mattias Varjuni mänguringid 70, 74. Sten Erik Soo 79, 74.

Tallinna mv-sed lõpevad pühapäeval.

IMG_0735_karikas