Egeti Liiv: ” Tallinna meistrivõistlused on heaks ettevalmistuseks Euroopa mv-steks”

Foto: EGL

Homme Suurestal algavatel Tallinna lahtistel meistrivõistlustel Sven Kaljuveeri karikatele on meeste peafavoriit Egeti Liiv, kes valmistub samas järgmisel nädalal Jõelähtmel peetavateks Euroopa meistrivõistlusteks.
” Lähen mängu ja seltskonda nautima ning otsest suurt eesmärki pole seadnud”, ütles valitsev rajamängu Eesti meister Egeti Liiv. ” Tunnen end hästi ja millegi üle ei kurda. Vorm on hea ning Tallinna mv-sed on heaks ettevalmistuseks Euroopa mv-steks.”
Konkurents meistritiitlile tuleb kõva, sest kohal on praktiliselt kogu Eesti paremik eesotsas TEAM 2020 liikmete Carl Hellati, Timo Raukase ja Marten Palmiga. Arvestada tuleb kindlasti ka Janno Silla, Kristo Tulluse, Carlos Kirtsi, Jan Larssoniga. Paremikust on puudu vaid Sander Aadusaar, Joonas Turba ja eelmise aasta Tallinna meister Martin Järve.
Naistest läheb tiitlit kaitsma Hanna- Maria Tammo, kelle peakonkurendid on selle aasta rajamängu Eesti meister Anete Liis Adul, Karola Soe ja värske mid- am-de Eesti meister Anneli Esken.
Meesjuunioride suurfavoriit on TEAM 2020 liige ja eelmise aasta Eesti mv-ste pronksmedalivõitja Mattias Varjun. Talle pakuvad konkurentsi vend Markus Varjun, Sten Erik Soo ja eelmise aasta Tallinna meister Ralf Henri Põldoja.
Tallinna lahtised mv-sed algavad reedel kell 8 ja lõpevad pühapäeval.

EGL_TMV_SKK2016-juuli_538x318