EGL hooaja lõpetamine ja seminar 22. novembril BMW sisegolfikeskuses

EGL_hooajalopetamine_563x161

Hea golfar!

Kutsume Sind hooaja lõpetamisele ja päevasele seminarile 22. novembril kell 14.00 Pirita Top Hotelli asuvas BMW sisegolfikeskuses. Pärast seminari tunnustame väikse vastuvõtuga ka hooaja parimaid golfareid. Tunnustamisüritus toimub kell 18.00.

Seminariprogrammis kõnelevad järgmised esinejad:

Paul Põhi keskendub oma ettekandes golfile peamiselt läbi treeneri pilgu. Paul keskendub spordialast kõnelemisel arengule “hobist spordini, spordist eluviisini”. Tema ettekanne vastab küsimustele, kuidas noor õpib ja kuidas teda treenida. Samuti kõneleb Paul nii vanemate kui treenijate rollist.

Torel Neider räägib meile, kuidas on treeningute olulisus muutumas kodumaise golfimaastiku heaks tavaks. Samuti mõtiskleb Torel teemal, kuidas saab treeneri ja mängija vahelisest koostööst välja kasvada parim golfimurul realiseeritav tulemus.

Enrico Villo tutvustab meile 21. sajandi golfiõpetustehnoloogiaid, mida muuhulgas kasutavad ka maailma tippgolfarid. Samuti räägib eksootilise nimega mees meile 3D tehnoloogiatest, K-Vestist, Force Plate Swing Catalystist ja Flightscope’st.

Egert Põldma kutsub meid oma ettekandes kaasa mõtlema peamiselt kolmel teemal. Esiteks – kuidas treeningute ülesehituses siduda eesmärgipäraselt nii füüsiline kui mentaalne pool. Teiseks – kuidas jõuda struktureeritud treeningplaanini, millel on kindlad sihid ja eesmärgid. Kolmandaks – kuidas areneda eduka soorituse nimel.

Rein Raudsepp tuletab meile meelde, et tavaringidel tuleb reeglite järgi käituda ning järgida golfietiketti. Rein selgitab meile, kuidas “halvad” harjumused treeningväljakule jätta.

Mats Soomre räägib kogenud golfarina, kuidas mõjutab meie mängu “Pace of Play” ning toob elulisi näiteid, kuidas väljakul ohutusreegleid eiratakse. Tihtipeale me sellele ise ju ei mõtlegi.

Seminaril ja vastuvõtul osalemisest palun teada anda SIIN hiljemalt 19.novembril.

Lisa info: piret@golf.ee või +372 5237067

Kohtumiseni,

Eesti Golfi Liit

Hooaja lõpetamist toetavad:

Screen Shot 2014-11-03 at 4.38.25 PMTallinkhotels_yld_NEW