EM avapäeva järel Jegers kõrges mängus!

Foto: Kadri Palta

Täna algas Šveitsis golfi individuaalsed Euroopa Meistrivõistlused. Zürichi Golf & Country Clubis õnnestus avapäev kõige paremini Kevin Christopher Jegersil, kelle esimese ringi tulemus -1 (70 lööki) annab pingereas kõrge 11. koha jagamise. Mänguring sisaldas 6 birdiet, 3 bogey ja 1 double bogey. Carl Hellati avaring oli +4, mis annab 66. koha jagamise ning Mattias Varjunil +8, mis tähendab 83. koha jagamist.

Avapäeva järel asus liidriks neli mängijat, kaks neist Saksamaalt, üks Itaaliast ning ka üks mängija Soomest. Tulemuse -5 mängisid välja nii tiitlikaitsja Matthias Schmid (WAGR 18), Frederik Schott (903, mõlemad Saksamaa), itaallane Gregorio De Leo (183) kui ka soomlane Casper Simberg (737). 11. kohta jagavad koos Jegersiga ka soomlased Ilari Saulo ja Rasmus Karlsson, kes mõlemad on võitnud Estonian Amateur Openi vastavalt 2019. ja 2018. aastal.

Jegersi kommentaar avapäevale: “Väljak on väga lahe ja mulle meeldib väljaku lay out. Siin saab palju drive lüüa, mis sobib minu jaoks hästi. Tänane mäng läks nii nagu plaanis oli, lõpus tegin paar viga lohakusest, aga suutsin kuidagi toime tulla. Putt oli ka suhteliselt hea, mille üle on mul hea meel.”

Tulemused