EM: meeste koondise vastaseks poolfinaalis Tšehhi

Eesti meeste golfikoondis langes täna tabelis kaks kohta ning see tähendab play-offiks neljandat asetust ja poolfinaali vastaseks Tšehhit, kellega madistati eelmise aasta Euroopa meistrivõistluste 11. koha lahingus ning naasti lisarajal saadud võidu abil 2:1 võiduga. Kas ajalugu kordub selgub juba homme.

Eesti koondislastest tegi täna parima ringi Kevin Christopher Jegers, kes sai kirja 70 lööki ehk -2. Carl Hellat skooriks täna oli 73, Markus Varjunil 75, Ken-Marten Sool 74, Joonas Turbal 77 ja Mattias Varjunil 79 lööki. Kokku tõi see kahe päeva arvestuses tulemuseks +13 ning Sloveenia sai mööda kolme löögiga. Viienda asetuse saanud Poolast jäime siiski 12 löögiga ette.

Päeva parimate skooride eest hoolitsesid soomlased Antti-Jussi Lintunen (65) ja Markus Luoma (66) lööki. Poolfinaalides kohtuvad seega Tšehhi (1) ja Eesti (4) ning Soome (2) ja Sloveenia (3).