EMV Rajamängu pikim match lõppes alles 21-nda rajaga. Laupäevased tiiajad

DSC_3762
Täna 6. juunil mängiti Estonian Golf & Country Club’is Stone ja Sea Course’il Eesti Meistrivõistlusi rajamängus. Kell 13:00 alustasid eilsest kvalifikatsioonist edasi pääsenud 32 meest järjestikuste paaris startidena matchplay’d. Samaaegselt startisid Sea Course’i esimeselt tiilt 9 naist kvalifikatsiooni ringile. Meestest kiireim match lõppes täna 10 rajal, mille võitis Eesti Eesti koondisesse kuuluv Sander Aadusaar. Kõige pikem match lõppes 21 rajaga ehk teisel lisarajal, kus Lauri Ulla võitis Kaupo Pastakut.
Ulla_Pastak
Koondislane Egeti Liiv kommenteeris tänast mängu järgmiselt:  “Tänase mänguga jäin rahule. Oli nii tõuse kui ka mõõnasid: 5 rajal oli Kristo Tullus juba 2UP ning süda peksles kõvasti, kuid kui 6ndal sain esimese võidu, sain rohkem enesekindlust juurde ning suutsin närvilisuse ja pulsi alla suruda. Eelnevalt enne Meistrivõistlusi muutsin natuke swingi ning enamasti lõin draw’sid, mis minu puhul on uus, sest enamus ajast olen fade mänginud. Probleeme oli griinide tabamisega, kuid lähimänguga õnnestus tulemus ära päästa.”
Laupäeval 7. juunil mängivad edasijõudnud 16 meest 2 matchplay ringi, millest esimene stardib kell 8:00 ja teine 14:00. Naised mängivad homme esimese matchplay ringi kell 14:00.
DSC_3768
Karin Kiigemäe pildid teisest päevast:  SIIN
Laupäeva tiiajad:
7.06 Stardiajad EMV
Screen Shot 2014-06-06 at 9.59.00 PM