Endine Soome tippsuusataja Jari Isometsä ja kümnevõistleja Petri Keskitalo osalevad Soome – Eesti golfivõistlusel sel nädalavahetusel Eestis

21 .- 22. septembril korraldab Eesti Golfiväljakute Ühendus koostöös Tallinki ja Soome Golfpistega esimesed Soome – Eesti golfivõistlused.

Võistlustulle asuvad 5 golfiklubi mõlemalt maalt, samuti 4 külalisvõistkonda – tuntud sportlased ja ajakirjanikud nii Soomest kui Eestist, lisaks Tallinki ja Inchcape’i võistkonnad.

Eesti sportlastest osalevad Tanel Tein ja Ago Markvardt, Soomest endine tippsuusataja ja mitmekordne olümpiapronks Jari Isometsä ning kümnevõistleja Petri Keskitalo.

 

Petri Keskitalo

Fotol Petri Keskitalo

Ajakirjanikest võtavad omavahel mõõtu Teemu Tyry Soome Golfpistest, Erki Berends ja Ivika Liblik Eestist.

Soome saadab võistlema Pickala, Lakeside’I, Kytäja, Vanajanlinna ja Nevas golfiklubide esindajad. Eestist astuvad neile vastu Valgeranna, EGCC, Saare, Otepää ja Niitvälja golfiklubide võistlejad.

Kahepäevane võistlus korraldatakse Ryder Cup stiilis. Avatseremoonia ning esimene mängupäev toimub Niitvälja Golfiklubis laupäeval, 21. septembril algusega kell 11.30, teine mängupäev peetakse Estonian Golf & Country Club’is algusega kell 10.00. Lõputseremoonia toimub samas kell 17.00.