Esimesed võistkondlikud neljapalli Eesti meistrid selgusid Valgerannas

Foto: EGL

_DSC2496_koduleht

Päikesepaistelise ja tuulise finaalpäeva lõpuks selgusid Valgerannas WBG golfiväljakul  esimesed võistkondlikud neljapalli Eesti meistrid .

Naiste finaal lõppes alles 22. rajal Liis ja Lil Kuuli võiduga. Dramaatilise finaali järel leppisid teise kohaga Hanna-Maria Tammo ja Anete Liis Adul. Naiste pronksi võitsid Anneli Esken ja Apawan Chinglek ning neljandaks tulid oma koduklubis Kaja Merila-Remmel ja Margit Sipelgas.

Põnevust ja kaasaelamist pakkus ka meeste finaal. Võistlus lõppes alles viimasel griinil. Esimese Eesti võistkondliku meistritiitli võitsid Carl Enn Hellat ja Timo Raukas. Hoolimata visast vastupanust lõpetasid teisena Kristo Tullus ja Egeti Liiv. Pronksmedalid võitsid Erko Täht ja Joonas Juan Turba ning neljadaks jäid Cristofer Herman ja Carlos Kirtsi.

Eesti Golfi Liit tänab White Beach Golf väljaku tiimi, eriti greenkeepingu meeskonda ja köögis kokkasid, ning võitluskomiteed eesotsas Sander Vallaotsa, Anu Kendra, ametliku fotograafi Kadri Palta ning võistluse organiseerijat ja idee autorit Rein Raudseppa.

Loodame, et sellest võistlusest saab tore traditsioon.

_DSC2357_koduleht

_DSC2379_koduleht