Estonian Amateur Open’i võidud läksid Saksamaale ja Lätti

Estonian Amateur Open sai dramaatilise lõpu viimasel rajal. Kolm päeva võistlust juhtinud noor sakslane David Michel mängis maha esikoha. Eksides avalöögiga vasakule vette ning sealt edasi lüües pallile pähe ning ka see pall lendas vette. Peale teist droppamist ei õnnestunud Davidil üle vee tulles greeni tabada, lüües üle greeni, mis andis veel ühe lisalöögi.

Viimasel rajal möödus temast flight’i kaaslane Lätist.  Täna suurepärast mängu teinud lätlane Kārlis Broders (täna -2) kokku 227 lööki läks esmakordselt Eestist koju esikohaga. Meeste 2. kohale jäi liidrina alustanud ning esimesel päeval Saare Golfi rajarekordi teinud (uskumatud 67 lööki) sakslane David Michel tulemusega 229 lööki ja 3. kohale lätlane Roberts Eihmanis kokku 233 löögiga.

Naiste kohad jagunesid
1. Anna Maria Diederichs 241 lööki (sakslane)
2. Indra Enina 256 lööki (lätlane)
3. Apawan Chinglek 264 lööki (tailane)

Eesti Golfi Liit tänab Saare Golfi ees otsas Marko Kaldoja ja Aile Rahuga suurepärase võistluse korralduse ning vastuvõtu eest. Erilised tänud Saare Golfi Greenkeeping tiimile, kes pakkus mängijatele super konditsioonis väljakut ning väga kiireid green’e kiirusega stimp 10,5.  Aitäh vahvatele ja tublidele vabatahtlikele!

_DSC7520