Estonian Amateur Openi võitsid Luoma ja Reemet

Kolm päeva Estonian Golf & Country Clubis kestnud Estonian Amateur Open by Tallinki võistlus lõppes Soome ja Eesti golfimängija võitudega. Meeste klassis võidutses soomlane Markus Luoma Helsingi Golfiklubist, kelle lõpptulem oli -3 (73, 69, 71). Kaksikvõidu kindlustas Soomele Antti-Jussi Lintunen (St. Laurence Golf), kes sai kirja +1 (73, 71, 73).  Kolmanda koha sai teist aastat järjest Richard Teder (EGCC), kelle lõpptulem +2 (74, 72, 72). Tulemused

Naiste klassis jättis pärast pikka vaheaega võidu koju Elizaveta Sofia Reemet (EGCC), kes mängis tulemuseks +12 (80, 72, 76). Viimati võitis Eesti naisgolfar 2007. aastal, kui samal väljakul võitis Mari Suursalu (Rauna). Teise koha jättis koju Anete Liis Adul (EGCC), kelle skooriks +15 (80, 77, 74) ning kolmanda koha viib Lätti Katrina Jana Gustafsone (Viesturi Golf Club), kes jäi Adulile alla vaid ühe löögiga. Tema ringid 77, 73, 82. Tulemused

Eriauhinna omanikeks said: Marten Palm (Niitvälja Golfiklubi, parim mid-amatöör), Hanno Strazds (Niitvälja Golfiklubi, parim meesseenior) ja naiste mõlemad eriauhinnad napsas Anneli Esken (EGCC).

Fotod: Kadri Palta