Estonian Fourball Open Championships 2016 seminar 14. mail

Foto: Mats Soomre

MSO_090925_2037

Eesti golf on juba üle 20 aasta vana kuid siiani ei ole peetud võistkondlike meistrivõistlusi kui nüüd jätta klubide vahelised meistrivõistlused välja. Samas peetakse golfimängus erinvates formaatides võistkondlike võistlusi vägagi kõrgel tasemel. Tuletame siin meelde Ryder Cup ja President Cup võistlusi kus fourball on üks mänguvormidest. Sellel aastal on kõigil golfimängijatel võimalik võidelda Eesti meistritiitli eest fourball formaadis Valgerannas mai kolmandal nädalal. Meistrivõistlus peetakse kahes järgus, reedel 20 mail on kvalifikatsiooni formaadiks 36 rada löögimängu fourballi mille tulemuste alusel asetatakse 16 paremat võistkonda rajamängu tabelisse. Rajamängu formaadis selguvadki pühapäeva õhtuks esimesed Eesti fourball meistrid.

Nüüd on aeg kõigil otsida sõber kes raskel momendi päästab sind birdiga ning võistkond ära registreerida http://tinyurl.com/EST4ball

Registreerimisel palume teada and kas soovite majutuse pakkumist. Hinnad algavad alates 25 eurost.

Kõikidel registreerunud mängijatel on võimalus mängida Valgeranna väljakut peale võistlust hinnaga.

Kõikidel registreerunud mängijatel on võimalus mängida Pärnu Bay Golf Links / EstamOpen väljakut ajavahemikul 23.05-25.05 hinnaga  55 eurot. Vautserid saab Fourball komiteelt.

Vajadusel komitee organiseerib mängijatele transfeerid Valgeranna ja majutuskohtade vahel.

14. mail toimub Valgeranna Golfiklubis praktiline seminar “Four-Ball For Dummies”, kus võetakse läbi golfi ja four-ball mänguvormi põhireeglid ning nende rakendamise põhimõtted. Peale teoreetilist osa, siirdutakse väljakule ning mängitakse läbi erinevad situatsioonid avalöögialast puttamisgriinini. Päeva lõpetuseks mängime osalejatega ühe mänguringi four-ball formaadis.

Seminari hind on 60 eurot. Valgeranna hooldustasu maksnutele on seminari hind 30 eurot. Seminari hind sisaldab koolitust ja Valgeranna greenfeed.
Täpsem info Link http://tinyurl.com/4ballSeminar