Estonian Junior Openi esimene päev Niitväljal

2014.a. Estonian Junior Open esimene päev on möödas. Täna olid võistlemas 2 leedukat, 11 soomlast, 12 lätlast ja meie Eesti noored – kokku 63 sportlast mängimas löögimängu.Võistlusgruppe tuli kokku 6. Mille üle eriti rõõmustame, et ühtegi poiste gruppi ei tulnud vähese osavõtu tõttu vanema vanusegrupiga kokku panna.U18 ja U21 vanuseklassi võistlejatel tuli tänase päeva jooksul läbida 2 mänguringi. U18 poiste grupis panid esimesed 5 kohta kinni Soome noored sportlased. Eestlastest oli parim sellest vanusegrupis Carlos Kirtsi, kes on tänase võistluspäeva järel 6. kohal. U21 vanusegrupis võistles eestlaste kõrval 2 soomlast ja esimesed 3 positsiooni suutsid meie poisid enda käes hoida. Esimeselt ringilt saabus Egeti Liiv tulemusega -3, kuid sellist mängu järgmiseks ringiks ei jätkunud. Mille tulemusena tuli esimest positsiooni peale teist ringi jagada Sander Aadusaarega.

Estonian Junior Open Soomre pilt

Tüdrukute U21 klassis tegi parimat tulemuse esimesel ringil ka Euroopa Naiste Meistivõistlustel juba 3 nädala pärast osalev Liis Kuuli, kuid teiseks ringiks enam sellist särtsu ei jagunud ning esimese päeva lõpptulemusena jäi Liis 3. positsioonile Läti ja Soome mängijate järel.

U12 poistel hoiab esimese mänguringi järel liidripositsiooni Markus Varjun tulemusega +13. U14 poiste vanusegrupis tegi hea tulemuse +2, koduväljakul mängiv Kevin Christopher Jegers.

Homme alustame nooremate vanusegruppide startidega kell 9:00. Eeldatav autasutamise aeg on 17:30.

Kutsume kõiki golfisõpru homme Niitväljale võistlejatele kaasa elama!