Estonian Junior Tour 2019 by Exit Golf alustab 18.juunil Pärnu Bay Golf Links’il

Foto: EGL

Hea uudis kõikidele golfinoortele, et juunior tuur alustab oma 6 hooaega juba järgmisel nädalal. Selle hooaja võistluskalendris on kokku 6 etappi ja lisaks finaal, kus osalema on oodatud iga klassi edetabeli 12 parimat mängijat. Uudisena on sellel aastal tänu koostööle sarja korraldaja Eesti Golfikooli ja Eesti Golfi Liidu vahel üheks etapiks ka Estonian Junior Open, mis toimub juuli lõpus Valgerannas. 2019 võistlusklassid Estonian Junior Tour’il on U12, U15, U18 ja U21. Kuigi võistlusklassid on mõnevõrra erinevad Estonian Junior Open klassidest, siis sarja üldarvestusse saab Junior Open’ilt iga mängija topelt koguse punkte tuuri vastavasse võistlusklassi, kus mängija osaleb ja seda olenemata, millises klassis otsustab võistelda Junior Open’il.

Auhinnalaud saab olema tavapäraselt rikkalik ja registreerimine kõikidele etappidele on juba avatud Eesti Golfi Liidu golfboxis https://www.golf.ee/voistlused.

Sarja nimisponsoriks ja peatoetajaks on Exit Golf. Lisaks on abiks sarja toimumisele Eesti Golfi Liit, Estonian Golf & Country Club, Pärnu Bay Golf Links, White Beach Golf, Eesti PGA ja Setlers 

Ootame rohket osavõttu ja kohtumiseni stardis 18.juunil!

Võistlusjuhend