Estonian Junior Tour 2021, I etapp Pärnu Bay Golf Links

Estonian Junior Touri I etapp peetakse juba juuni keskel Pärnu Bay golfiväljakul. Esimesele etapile saab registreerida 7.juunini. Võistlus peetakse neljas vanuseklassis: U9, U12, U16 ja U21. Eraldi arvestust peetakse poiste ja tüdrukute arvestuses. Kõige nooremad mängivad eritiidelt 9-rada ning kõik ülejäänud võistlusklassid 18-rada. Kahele nooremale võistlusklassile on osavõtt tasuta. Kindlati on võistlussari sobilik ka alustavatale noorgolfaritele, kuna U9 ja U12 vanusesarjas kehtib maksimum skoori reegel – 10 lööki. Tallinnast ja Pärnust viivad kaugematele etappidele kohale eribussid. Hetkel on täpsustamisel busside vajadus Lõuna-Eestist ja Saaremaalt.

Igal etapil teeb kõigi osalejate suu magusaks Balbiino jäätis ning janu kustutab Aura vesi. Need võistlejad, kes osalevad vähemalt viiel (U9 võistlusklassis neljal) etapil koos Estonian Junior Openiga saavad lisakingitused. Nike koostöös Sportlandiga panevad neile tublimatele osalejatele välja tuuri golfisärgi ja Tallink panustab soodusvoucheriga reisiks kahele Helsingi.

Kõik lisainfo mida vajad võistlusega seoses, leiad võitlussarja kodulehelt.

Estonian Junior Touri ajakava: 

14.06 Pärnu Bay Golf Links
28.06 White Beach Golf
13.-15.07 Niitvälja Golf (Estonian Junior Open)*
19.07 Otepää Golf
02.08 Saaremaa Golf & Country Club
09.08 Niitvälja Golf
16.08 Rae Golf
23.08 Estonian Golf & Country Club 

* – Estonian Junior Open on võistlus U12, U16 ja U21 vanuseklassidele ning kehtivad reeglid vastavalt Estonian Junior Openi võistlusjuhendile. Estonian Junior Open ei lähe U9 võistlusklasside arvestusse.