Fairleigh Dickinsoni turniir ebaõnnestus

Foto: erakogu

Anete Liis Aduli koduülikool mängis NEC Women’s Championshipil ning pidi leppima teise kohaga, mis suure tõenäosusega tähendab ka Regionalsilt eemale jäämist sel aastal. Anete Liis Adul individuaalselt sai 17. koha, mänguringidega 82, 79, 79. Individuaalse võidu napsas tiimikaaslane Victoria Schroedl (76, 73, 74). Tulemused 

Aduli ülikoolil säilub veel õhkõrn võimalus pääseda Regionalsi turniirile, kuna välja jagatakse ka wild-carde. Paraku liiga optimistlik selles osas Adul polnud.

Aduli enda kommentaar turniirile ja hooaajale üldisemalt: “Kahjuks see aasta ei suutnud me tiimiga võita, sest esimene päev ei õnnestunud peaaegu kellelgi. Samas, väljak andis hea kogemuse. Oleme korra enne Floridas mänginud, aga sellise tugeva tuulega on endiselt natukene raske harjuda. Mul oli igal päeval paar suurt numbrit, mis rikkus tulemuse ära. Samas, tore oli näha, et lähimäng läheb iga korraga paremaks ja suudan vähemalt päästa enamjaolt. Rauad on natukene paremaks läinud, aga endiselt maadlen griinile õigele kohale löömisega. Järgmisel aastal paremini ja proovime võidu uuesti koju tuua! Üleüldiselt oli selle aasta USA hooaeg tõusude ja mõõnadega. Mängisin ühe võistluse Las Vegases hästi ja see andis kohe tagasiside, et kui rauad ja lähimäng on hea, siis tuleb ka hea tulemus. Teised võistlused olid enamvähem, aga iga kord oli üks ring kehvemapoolne. See aasta USAs andis oluliselt rohkem kogemusi, sest eelmine aasta ei saanud me koroona pärast ringi reisida ja pidime ainult külmas mängima. See hooaeg saime aga erinevaid väljakuid soojas mängida, mis olid oluliselt pikemad ja õpetasid palju. Ootan huviga, mida suvi kodus ja järgmine aasta USAs toovad.”