Golfboxi ülekoormus

Nädalavahetusel kogesid paraku nii mõnedki mängijad erinevaid probleeme kasutades ennekõike GolfBoxi äppi. Nüüdseks on selgunud ka põhjused.

GolfBoxi teavitus süsteemi toimimise kohta: 

Hetkel on meie süsteemis probleeme serveriga, mis on põhjustanud pikemaid vastamisaegu.

Meie tehnikud on terve möödunud nädalavahetuse tegelenud probleemide, mille on põhjustanud GolfBoxi mobiilirakendus, lahendamisega. 

Selle hooaja alguses kogeme erakordselt suurt liiklust, Covid-19 tõttu on rakenduse kasutamise sagedus 300% suurem kui eelnevatel aastatel. See avaldab süsteemile ja eriti meie rakendusele suurt survet, kuna erakordselt suur hulk golfimängijaid broneerib rakenduse kaudu golfiväljakute tii-aegu. Probleemid on tekkinud, kuna kõigis riikides palutakse kasutada rakendust nii tii-aegade broneerimiseks kui ka tulemuskaartide kinnitamiseks ning tegevuste maht ületab kõik mahud, mida varem oleme näinud.

Meil on väga kahju selle erakorralise olukorra pärast, mis mõjutab nii klubisid kui ka mängijaid, kes tahavad neil päevil golfi mängida. Sel nädalavahetusel oleme juba võtnud kasutusele uusi meetmeid ja jätkame nende rakendamist, et leevendada survet serveritele. Tänaseks on juba tehtud uus värskendus ja teeme värskendusi veel terve päeva jooksul.

Keskendume süsteemi täielikule normaliseerimisele, nii kiiresti kui võimalik.