Hellat paugutas 66 ning pääses The Openi Final Qualifierile

Foto: Joosep Martinson

Carl Hellat alustas täna koos peaaegu 2000 golfariga võitlust The Openi Regional Qualifieriel, pääsemaks järgmisel nädalal toimuvale ühele neljast Final Qualifierist, kus jagatakse kokku vähemalt 16 pääset The Openile. Carl Hellat sai Moor Parkis toimunud võistlustel kirja täna 7 birdiet ja 1 bogey, mis tähendab kindlalt pääsu 2.juuli Final Qualifierile, kui osa mängijaid on veel rajal. Kokku mängiti täna 15 erineval Inglismaa ja Iirimaa väljakul. Tulemused 

Hellati sõnul oli tegemist päris kitsa väljakuga, kus olid kõvad fairwayd ning griinid. „Ilm oli siiski ideaalne ning mõni putt ei kukkunud ka,“ sõnas Hellat, kes saab nüüd järgmisel nädalal võidelda ühepäevasel kahe ringilisel turniiril pääsete eest vanimale major golfiturniirile, mis toimub käesoleval aastal Royal Trooni väljakul. Final Qualifierid toimuvad järgmistel väljakutel: Burnham & Berrow, Dundonald Links, Royal Cinque Ports ja West Lancashire. Hellati väljakuks saab olema Dundonald Links Šotimaal.

Eelmisel aastal mängis Final Qualifieri ühel võistlusel Richard Teder, kes jäi vaid kahe löögiga välja saamaks peale The Openile.

Meeste koondise toetajad 2024