Homme algavad 21. Eesti meistrivõistlused löögimängus

image1

Homme algavad Jõelähtmel Estonian Golf & Country Clubis (EGCC) 21. löögimängu Eesti meistrivõistlused golfis.

28-30. august kestvad Eesti meistrivõistlused on koduse golfikalendri kõige tähtsam ja oodatum võistlus, millest võtab osa kogu Eesti paremik. Jõelähtmel osalevad 124 golfimängijat 7 Eesti klubist eesotsas tiitlikaitsja Egeti Liivi (Valgeranna Golfiklubi) ja Eesti edetabeli liidri Sander Aadusaarega (Niitvälja Golfiklubi).

Meeste arvetuses on konkurents läinud väga tihedaks, lisaks kuuluvad favoriitide hulka Eesti koondislased Martin Järve ja Marten Palm (mõlemad Niitvälja Golfiklubi), aga ka eelmisel nädalavahetusel EGCC ja Niitvälja meistriks tulnud noored tulevikutähed 14.aastased Joonas Juan Turba ja Carl Enn Hellat.

Naistest kuuluvad võitjasoosikute hulka eelmise aasta meister Annika Meos (Niitvälja Golfiklubi) ja Universiaadil võistlenud Mari Hütsi (Niitvälja Golfiklubi). Kindlasti tuleb arvestada ka sel aastal Eesti rajamängu meistriks tulnud Liis Kuuliga (Niitvälja Golfiklubi ).

Screen Shot 2015-08-27 at 22.09.02

Kolmepäevane võistlus on pealtvaatjatele tasuta, võistlusest teeb otseülekande Delfi TV algusega kell 8:30 kuni 13:30. Võistlust kommenteerivad golfiõpetaja Torel Neider ja ajakirjanik Jaan Martinson.

EGL_EMV_Loogimangus2015+Porsche_e-pais_563x161

Eesti meistrivõistluste peasponsor on Porche Tallinna esindus, kes on teinud korraldajatega kaheaastase lepingu.