Homme algavad Eesti löögimängu meistrivõistlused golfis

Foto: Pärnu Bay Golf Links

Homme algavad XXIX Eesti löögimängu meistrivõistlused golfis. Meister selgub esmakordselt Pärnu Bay Golf Links väljakul. Stardis on kokku seitse varasemat Eesti meistrit – 5 meeste- ja 2 naiste klassis. Tulemused/ajakava 

Meeste klassis paneb palli esimesena mängu tiitlikaitsja Mattias Varjun. Kohal on ka eelmise aasta hõbe Ken-Marten Soo, pronks Richard Teder ning eelmise aasta esikümnest pole stardis vaid ühte mängijat ja esikahekümnest puudub vaid kaks mängijat.

Naiste võistlusklassis on kohal tiitlikaitsja Liis Kuuli, kuid puudu on eelmise aasta hõbe ja pronks. Kohal on aga värskelt Eestit Euroopa meistrivõistlustel esindanud kolmik Anete Liis Adul, Triin Marleen Ustal ja Elizaveta Sofia Reemet. Ilmselt sellest nelikust tuleb peamiselt otsida medalisoosikuid, kuid mine sa tea milleks on võimelised ka vaid 12-13 aastased noored tulevikutähed. Puudujatest väärib mainimist kõige rohkem eelmise aasta hõbe-pronks Annika Koitmaa ja Karola Soe.

Meeste juurde tagasi tulles, siis lisaks eelmise aasta esikolmikule on varasematest võitjatest kohal nii Kevin Christopher Jegers, Joonas Turba, Carl Hellat ja ka Egert Põldma. Kui sellele nimekirjale lisada veel head hooaega tegev Markus Varjun ning noorematest mängijatest Ralf Johan Kivi, Ruut Kangusti ja Rauno Pikka oleme ilmselt ära nimetanud peamised favoriidid kõige kõrgematele kohtadele aga kunagi ei tea milleks on võimeline näiteks selle aasta mid-amatööride meister Marten Palm või mõni teine kogenum või vähem kogenum mängija. Puudujatest väärib enim mainimist ilmselt Mark Suursalu ja ka Alps Touri mängiv Sander Aadusaar.

Pühapäevast otseülekannet saab jälgida aga TV6 ja Go3 vahendusel. Otseülekanne algab 11:00.