Iirimaa kohe mitte ei oota meid…

Foto: EGL

Varahommikune Tallinna lennujaam ning taas sihtkohaks Dublin läbi Helsingi ning seiklus algas taas juba hommikul Eesti golfikoondise jaoks. Vaid paar nädalat tagasi suutsid lennufirmad erinevate lennujaamade rägastikku ära kaotada U18 maailmameistrivõistlustel osalenud koondislaste golfivarustuse. Paremini ei ole õnnestunud ka seekord kohalejõudmine, kuna udu tõttu hilines Tallinn-Helsingi lend, suunati kogu koondis Helsingist Dublini läbi Pariisi, mis tähendas, et ära jäi tänane harjutusring ning mis veel enam probleeme taas tekitamas, kohale jõudis küll peatreeneri pisem spordikott, kuid mitte ühegi mängija golfivarustus.

Mängijad siiski hetkel on veel heatujulised ning kui uskuda erinevaid infosüsteeme on lootus, et täna hilisõhtul jõuab äkki üks varustus Dublini lennujaama ning homme lõunaks veel kaks, kuid teades milline kaos valitses eelmine kord Dublini lennujaama kadunud asjade osakonnas, siis liiga suurt lootust sellele kõigele ei tasu panna.

Maailmameistrivõistlustel osaleb 71 riigi koondised ning need peetakse kolmapäevast laupäevani kahel väljakul. Täna said meie mängijad läbi jalutada ühe väljaku ning pisike lootus on, et homme saadakse teisel väljakul mõned löögid ka teha.