Infortarist sai Eesti Golfi Liidu suursponsor

Eesti Golfi Liit ja Infortar sõlmisid koostöölepingu, mille raames Infortarist saab Eesti Golfi Liidu suursponsor ja Eesti löögimängu meistrivõistluste nimisponsor. Viimase tiitliga kaasnevad medalile tulnud mängijatele esmakordselt rahalised auhinnad ning lisaks saavad turniiri parim meesamatöör ja pro mängija õiguse osaleda augustis Challenge Touri etapil Soomes, Vierumäkil.

“Infortar on kasvanud Eesti üheks suurimaks ettevõtteks, ühes sellega on suurenenud ka meie vastutus ning soov laiemalt panustada. Oleme investeerimisettevõte, koostööd Eesti Golfi Liiduga võib võtta ka investeeringuna – usume Eesti golfi arengusse ning näeme lähiajal võimalust astuda järgmine samm saavutusspordi ja medalite suunas. Muidugi on golf meile ka emotsionaalselt oluline, paljud Infortari gruppi kuuluvate ettevõtete töötajad mängivad ise golfi,” märkis Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

Eesti Golfi Liidu peasekretäri Kristo Raudam sõnul on tal heameel, et Eesti Golfi Liidu toetajate sekka on jõudnud oma valdkonna tugevaimad ettevõtted. „Erasektori roll ala igapäevasel arendamisel on aina tähtsam ning heameel on näha, et erasektor on hoolimata keerulistest aegadest nõus aina enam panustama Eesti golfi arengusse.“

Infortari tegevjuhi Martti Talgre sõnul on kätte jõudnud Eesti golfi 30 aastase ajaloo parimad ajad. “Meil on palju talendikaid tüdrukuid ja poisse. Kui tublid eesti ettevõtjad panevad õla alla, kuuleme neist veel nii mõndagi ja seda ka maailma tasemel,” lausus Talgre.

Aktsiaselts Infortar on Eesti suurim investeerimisettevõte, mille peamised tegevusvaldkonnad on energeetika, laevandus ja kinnisvara. Infortar on Tallink Grupi tuumikaktsionär, omab 100-protsendist osalust aktsiaseltsis Eesti Gaas ning mitmekülgset kinnisvaraportfelli Tallinnas ja selle ümbruses. Viies riigis tegutsevasse kontserni kuulub üle 100 ettevõtte.

Infortar panustab pidevalt ja vastutustundlikult ühiskonda. Pikaajalistele partnersuhetele orienteeritud sponsorlusstrateegia hõlmab võrdsetes osades haridust, kultuuri, keskkonnahoidu ning sporti. Eesti Tennise Liidu ja Eesti Golfi Liidu suurtoetajana hindab Infortar professionaalsust, pühendumist ja kvaliteeti.

MTÜ Eesti Golfi Liit on Eesti golfi katuseorganisatsioon, mis ühendab Eesti golfiklubisid ja harrastajaid. Golfiliidu eesmärgiks on edendada ja koordineerida golfi igakülgset arengut Eestis, koondada ja esindada oma liikmete huve avalikkuse ees ning suhetes teiste Eesti ja rahvusvaheliste (spordi-) organisatsioonidega.