Jegers ja Soo stardivad täna konverentsi finaalturniiridel

Fotod: erakogud

Kevin Christopher Jegersil ja Ken-Maren Sool on kättejõudnud USA ülikooli hooaja otsustav faas ning mõlemad stardivad täna oma koduülikooli eest konverentsi finaalturniiridel, mille võitjad pääsevad Regionals turniirile.

C-USA konverentsi finaalturniir, kus osaleb Middle Tennessee State ülikool, toimub Texarkana Country Club väljakul. Ilma kapriiside tõttu on avapäeva stardid lükatud Eesti aja järgi 18:30 peale. Jegersi start on 19:26. Tulemusi saad jälgida siit. 

Southland Conference Championship, kus osaleb Incarnate Wordi ülikool, mängitakse Stonebridge Ranch Country Club väljakul. Kahte väljakut lahutab muide vaid paar tundi autosõitu. Ken-Marten Soo start tänasele võistlusringile on Eesti aja järgi 19:03 ja tulemusi saab jälgida siit.

Enne olulisi võistlusi õnnestus lühike kommentaar saada ka Kevin Christopher Jegersilt: „Vorm läheb vaikselt paremaks, enesekindlus hakkab tagasi tulema ja juba ootan starti, et näha mis võistlusel juhtub. Ilm on muidu väga soe ja päikesepaisteline, ainult esimese ringi ajal lubab alguses veidi vihma (seetõttu on ka esimese päeva stardid edasilükatud – toim). Väljak on kindlasti lihtsam, kui eelnevad väljakud, mis võistlustel olen mänginud.“