Jegers jätkas sealt, kus eelmine võistlus lõpetas

Foto: Joosep Martinson

Kevin Christopher Jegers ja Mattias Varjun osalevad neil päevil kolm päeva kestval Loyola Intercollegiate turniiril. Jegersi avaring oli 66 (-6) lööki, mis annab liidrikoha jagamise. Varjuni tulemus avapäeval oli 76. Tulemused 

Jegersi avaring sisaldas kahte eaglet ja viit birdiet. Veelgi võimsama tulemuse rikkusid ära kolm sisse lipsanud bogey. Koos eelmise turniiriga oli see neljandaks järjestikuks ringiks alla 70. Jegersiga samaväärse tulemusega said avapäeval hakkama Kanada mängija Kai Iguchi ja austraallane Angus O’Brien. Löögiga jäävad maha Tai esindaja Sahasawat Ariyachatvakin ja ameeriklane Carter Lee. Jegersiga koos mänginud, turniiri üks favoriite Puerto-Rico mängija Roberto Nieves jääb kahe löögi kaugusele.

Varjuni algus oli esimesel päeval veidi rabe. Kuue rajaga oli ta kirja saanud juba neli bogey, kuid suutis seejärel kahe birdie ja sama paljude bogeyde abil püsida edaspidi par-is.

Meeskondlikult haaras Middle Tennessee meeskond avapäeva järel teise koha 18 võistkonna konkurentsis tulemusega -11. Kolme löögiga on neist ees Utah Valley ülikool, kus mängib ka üks individuaalsetest liidritest Kai Iguchi.

Homsel mänguringil on paljud tipud sattunud ühte starti ja Jegersi mängupartneriteks homme on Iguchi, Ariyachatvakin ja Lee.

Kevini lühikommentaar avapäeva kohta: “Mäng oli jätkuvalt päris hea. Driveriga oli kohati raskusi aga õnneks ei eksinud nii hullult et lisa lööke sellega tuli. Lähimäng on olnud super hea ja see on mulle kõvasti enesekindlust juurde andnud.”