Jegers lõpetas teise võistluse kõrgel kohal

Foto: erakogu
Valitsev Eesti meister Kevin Christopher Jegers mängis 1.-2. märts oma teist turniiri koduülikooli Middle Tennessee State ülikooli eest. Avaringi järel hoidis Eesti koondislane Southern Invitationali nime kandval turniiril jagatud 3. positsiooni 69 mängija seas, tulemusega -2. 70 lööki tuli kokku 5 birdie toel ning sisse lipsas ühel par -5 peal kahjuks üks triple bogey. Meeskondlikult haaras Middle Tennessee ülikool aga avaringi järel liidripositsiooni 12 meeskonna seas. Teise ringi algus oli Kevini poolt veidi ebakindel ja kaheksa raja järel (Kevin startis 18ndal rajalt) oli skooriks +5, kuid lõpp ehk 10 viimast rada tõi tulemiks -5 ja kokku teise ringi tulemiks par
2. märts, turniiri teisel päeval sai Jegers jagatud 16. koha, tulemusega +2. Individuaalselt võitis võistluse Pontus Nyholm, kes on WAGR tabelis 73. kohal. Meeskondlikult võeti aga turniiri võit ja lõpetati esimesel kohal. 
 
Jegersi kommentaar: “Väga mõnus oli jälle sooja ilmaga golfi mängida. Enda mäng oleks saanud veits parem olla. Greeni ümbruses olen veits roostes veel. Siin on teine mure vōrreldes Eestiga ja vahepeal oli Tennessees lumi maas mille tõttu ei saanud ka harjutada. Aga tiimiga suutsime turniiri ära võita niiet selle üle on mul hea meel.”
 
Individuaalsed tulemused
Meeskondlikud tulemused