Jegers napilt esikümnest väljas

Foto: Anno Proosvelt (Fotopesa)

Kevin Christopher Jegers ja Markus Varjun ei saanud eelmise turniiri järel pikalt puhkust vaid mängisid esmaspäeval-teisipäeval juba uuel turniiril. Jegers sai Colleton River Collegiate turniiril kirja resultaadiks -7 (71, 70, 68), millega jäi napilt esikümnest välja jagades 13. kohta. See tulemus on kahe viimase hooaja parim lõppskoor Kevinilt. Markus Varjun, kes eelmisel turniiril jagas 12. kohta, oli käsil ka sellelgi turniiril väga hea esimene ring. Paraku selle lõppu lipsas sisse paha rada nr. 1 (see oli Markusele viimaseks, kuna ühisstardist startis ta 2. rajalt), kus tuli kirja panna triple bogey. Kaks järgmist ringi tekitas see rada pahanduse bogey näol. Kokkuvõttes Markuse tulem par ringidega 71, 74, 71. See andis jagatud 40. koha. Tulemused 

Turniirivõit läks veidi üllatuslikult Brycen Jonesile, kes mängis kokku -12 (65, 70, 69) ning tema oli üks peasüüdlasi ka Georgia Southerni ülikooli turniirivõidus. Teist kohta jagasid neli mängijat nende seas ka Jack Lundin, kes hoiab maailma edetabelis 79. positsiooni. Rootsi koondislane Alfons Bondesson ja inglane Charlie Crockett (WAGR 100) piirdusid 29. koha jagamisega. Prantsusmaa koondislane Paul Beauvy, kes suvel Pärnus toimunud EMil kordas rajarekordit (62) jagas alles 60. kohta. Kanada koondislane viimasel MMil Ashton McCulloch jagas 34. kohta.

14 meeskonna konkurentsis jagas eestlaste ülikool alles 12. kohta, kuna kahjuks eestlased meeskonnakaaslastelt seekord tuge ei saanud. Turniiri võit läks Georgia Southerni ülikoolile, hoolimata sellest, et turniiril osales palju tiime NCAA edetabeli TOP75 hulgast. Võitnud tiim paikneb hetkel NCAA I divisjoni meeskondade edetabelis alles 111. positsioonil. Kahe löögiga kaotas võitjatele Chattanooga, kes on edetabelis kõrgel 36. positsioonil.

Meeste koondise toetajad 2024