Jegers parandas MMil veelgi positsiooni!

Foto: EGL

Inglismaal jätkuval U18 maailmameistrivõistlustel mängis Kevin Christopher Jegers täna välja par-i ning tõusis seitsmendat kohta jagama tulemusega -2. Esimene asetus jäi vaid kolme löögi kaugusele! Homme algab turniiri match play osa kuhu pääses vaid 64 parimat mängijat 252st.  

Kevin Christopher Jegersi kommentaar teisele päevale: „Ilm oli tuuline ja vihmane aga õnneks ei olnud nii külm kui ma alguses arvasin, soojasid kindaid kätte panema ei pidanud. Väljak mida ma täna mängisin oli raskem minu jaoks, kuna see on pikem aga sain hästi hakkama.“

Joonas Juan Turba leidis täna juba veidi parema mängu. Tema mänguringid: 79 ja 76. Match play osasse pääsemisele oli pool tänast mängupäeva lähedal ka Carl Hellat, kuid ennekõike ringi teine pool ebaõnnestus Hellatil ning kokkuvõttes tema mänguringid 73 ja 83.

Tulemused

Avaringi vastaseks sai Kevin Ryan McNelise (Fintona Golfiklubi), kes sai jagatud 42. koha kvalifikatsioonis. Nad alustavad võitlust pääsu eest 32 parema hulka Eesti aja järgi 13:28, mida saab jälgida siit.
McNelis mängis täna samuti East Coursel tulemuseks samuti 71. Match playd mängitakse East Coursel, kuni pühapäeval selgub võitja.