Jegers tõusis ning Markus Varjun langes

Middle Tennessee State ülikooli meeskond mängis sel nädalal kaasa Schenkel Invitational turniiril ning meeskonna koosseisus tegid kaasa ka kaks Eesti koondislast. Kevin Christopher Jegers parandas iga päev oma resultaati ning kokkuvõttes par (74, 72 70), tähendas jagatud 16. kohta. Markus Varjun mängis kahel esimesel päeval 72 lööki, kuid viimase päeva 78 tähendas tabelis korraliku langust ning lõppkohaks jagatud 42. koht. Turniirivõit kuulus Ben Carrile (Georgia Southern), kelle skooriks märgiti -8 (68, 68, 72). Hetkel maailma amatöörgolfi edetabelis 54. positsiooni hoidev Carr sai eelmisel aastal U.S. Amateur Championshipil teise koha. Esikümnesse mahtus maailma edetabeli tipust veel Mason Williams (WAGR 81), kes sai jagatud viienda koha. Robbie Higgins (WAGR 95), pidi leppima jagatud 30. kohaga ja Palmer Jackson (WAGR 47) kogunisti jagatud 38. kohaga. Tulemused

Meeskondlikult sai eestlaste koduklubi väga kõrge kolmanda koha edestades kolme TOP50 ülikooli. Ettepoole jäid vaid kaks TOP25 ülikooli. Võitnud Georgia Southern asub Golfstati edetabelis 19. positsioonil ning teiseks jäänud Mississippi State 24. real. Middle Tennessee State edestas kahe löögiga neljandaks jäänud Liberty ülikooli (41) ning North Florida (45) ja Notre Dame (43) jäid juba kaugele maha.

Jegersi kommentaar pärast viimast mänguringi: „Mäng on hetkel veidi üles ja alla. Peab väga palju keskenduma, et mingit rumalat viga ei teeks rajal, kuigi neid ikka tuli korralikult. Puttamine on kõvasti paremaks läinud, mis on positiivne. Väljak oli huvitav ja pidi eksima õigetesse kohtadesse, muidu oli väga raske par-i päästa. Nüüd tagasi harjutama ja järgmine võistlus veel paremini.“