Jegersi ülikool edenes 4:1 võiduga finaali

Foto: erakogu

Meie aja järgi juba tänastel tundidel lõppenud poolfinaalis alistas Middle Tennessee ülikool kindlalt 4:1 Charlotte ülikooli ning kohtub täna peetavas finaalis North Texase meeskonnaga, kes sai napi 3:2 võidu University of Alabama Birminghami üle. Finaal algab Eesti aja järgi kell 15, Kevini stardiaeg on 15:32. Vastaseks Eesti koondislasel on Lõuna-Aafrika esindaja Nikhil Gopal, kes hetkel maailma edetabelis 1818. positsiooni hoidmas, kuid parimal hetkel olnud 289. kohal. Turniiri võitja tagab koha NCAA Regionalsi turniiril.

Kevin Christopher Jegers vastaseks poolfinaalis oli ameeriklane Carson Ownbey (WAGR 913), kes oli Charlotte meeskonna parim löögimängu osas, lõpetades täpselt Jegersi taga kuuendal kohal tulemusega -4. Jegers hoidis terve mängu kindlalt ohje oma käes ning kaks rada enne lõppu, kui võistlus katkestati (Middle Tennesse oli võidu kindlustanud), juhtis Jegers kahe rajaga.

Tulemused 

Päeva esimesel poolel peeti eile aga kolmas löögimängu ring, kus Kevin Christopher Jegersi hoog pärast suurepärast teist päeva (65 lööki) ei vaibunud saades kirja 69 (-3) lööki. Viimane ring sisaldas 5 birdiet ja 2 bogeyt. Kogutulem kolme päeva peale -6, mis andis meeskonnakaaslase Tanner Owensi järel viienda koha. Individuaalselt võitis turniiri Vicente Marzilio (Nort Texas) tulemusega -11. Kevin Christopher Jegers valiti turniiri sümboolsesse koosseisu. 

Tulemused