Jegersi ülikool tegi finaalis puhta töö ning kindlustas pääsu Regionalsile

Foto: erakogu

Middle Tenneesse ülikool alistas täna peetud C-USA Championshipi finaalis North Texase ülikooli kuivalt 5:0 ning kindlustas võiduga endale pääsu NCAA Regionals turniirile. Seega on Middle Tennessee ülikool võitnud vastava turniiri kolm korda järjest (2018, 2019, 2021). 2020. aastal jäi turniir koroona tõttu ära.  

Tänases võitjas kahtlust ei tekkinud kuna kõik viis match play lahingut lõppesid juba radadel 13-16. Kevin sai „õhtule“ 14. raja järel ning võidutulemuseks märgiti 6/4. Seejuures juhtis Eesti kahe viimase aasta parim golfimängija duelli avarajast alates ning see oli ka kõige suurem võit kogu finaali peale. Regionalsile pääs tähendab, et Jegersist sai Eesti esimene meesgolfar, kes sellisele turniirile pääsenud.  Tulemused

Millisele Regionals turniirile Middle Tennessee ülikool mängima läheb selgub 5.mail. Kuus Regionals turniiri peetakse 17.-19.mai, kolmes neist on 13 meeskonda ja kolmes 14. Iga Regionals turniiri viis parimat meeskonda kindlustavad koha NCAA finaalis, mis peetakse 28.maist-2.juunini Grayhawk golfiklubis, mis asub Phoenixi eeslinnas Scottsdales.

Jegers sõnas pärast turniiri ise nii: “Väga edukas turniir oli. Suutsin pärast esimest päeva edasi mängida oma elu parimat golfi. Ühtegi viga ei teinud ja suutsin palju putte sisse saada. Terve tiim oli väga enesekindel ja toetasime üksteist nii palju kui suutsime. Kokkuvõttes jäin väga rahule ning loodan et suudame Regionalis samasuguse esitluse teha.”