Joel Rothberg ja Anneli Esken võitsid Eesti meistritiitli mid-amatööride meistrivõistlustel

unspecified-25
Nädalavahetusel võõrustas Pärnu Bay Golf Links Eesti mid-amatööride meistrivõistlusi, mille käigus peeti ka Midam LHV Touri II osavõistlus.
Stardis oli 75 võistlejat, keda ei takistanud ei tormituule all lõõskav päike ega ka teisel võistluspäeval suurele tuulele lisandunud lausvihm. Suurepärases korras väljakul toimus tõsine kahepäevane golfivõistlus ja pühapäeva õhtuks olid parimad selgunud. Kolm paremat naist ja meest said kaela Eesti meistrivõistluste medalid.

Meeste klassis tuli ülekaalukaks võitjaks Joel Rothberg ( 81 ja 83 lööki), kes edestas teise koha saavutanud Janar Toomessod (88 ja 83) 7 löögiga. Kolmanda koha saavutas Taavi Truusa ( 86 ja 90 lööki).
Joel Rothberg on seejuures endine judoäss, kes tulnud mitmel korral Eesti judomeistriks ja ka veteranide maailmameistriks.
Naiste klassis saavutas kahelöögilise edumaaga võidu Anneli Esken (90 ja 94 lööki). Teisele kohale tuli Riina Vettus ( 98 ja 88 lööki) ning kolmanda koha saavutas pärast pingelist play-offi Triin Anette Kaasik (95 ja 96 lööki).
unspecified-26
Midam LHV Touri teise osavõistluse raames jagati auhinnalised kohad hcp-löögimängu arvestuses. Meeste A-klassis ( hcp kuni 12,4) saavutas esimese koha Joel Rothberg ( netotulemus 72 ja 74 lööki), teisele kohale tuli Taavi Truusa (75 ja 79 lööki). Meeste B-klassis ( hcp 12.5- 24) võitis Andres Käär ( netotulemus 78 ja 76 lööki) ning teisele kohale tuli Erki Mölder /79 ja 78 lööki). Naiste klassis ( hcp kuni 36) sai esikoha Apawan Chinglek (netotulemus 72 ja 76 lööki) ning teise koha saavutas Karin Mängel ( netotulemus 70 ja 80 lööki).

Mid-am LHV Touri korraldajate poolt suured ja südamlikud õnnesoovid võitjatele ning tänusõnad kõigile võistlejatele ja Pärnu Bay Golf Linksi meeskonnale, kes selle suurepärase võistluse kordaminekusse oma panuse andsid.
Midam LHV Touri finaaletapp toimub 21.augustil Niitvälja golfiklubis.
Mid-amatööride võistlussari toimub alates 2015.aastast ning käesolevale hooajale on õla alla pannud LHV pank, Sportland, HRX, Saku ja Golflife Shop.