Jon Rahmile kolmas Open de Espana võit

Foto: Manu Fernandez, AP/Scanpix

DP World Touri osavõistlus peeti eelmisel nädalavahetusel Madridi lähedal. Open de Espana võistlusel ei leidunud kokkuvõttes vastast kodupubliku lemmikule Jon Rahmile, kes sai lõpptulemuseks kirja -25 (64, 68, 65, 62). Lähim jälitaja, prantslane Matthieu Pavon kaotas kuue löögiga. Rahmile oli see kolmandaks Open de Espana võiduks, millega tõusis ta ühele pulgale Hispaania golfi legendi Seve Ballesterosega. Tulemused 

Turniirivõiduga tõusis Rahm maailmaedetabelis koha võrra, viiendaks. Temast eespool on Scottie Scheffler, Cameron Smith, Rory McIlroy ja Patrick Cantlay.

Sel nädalal mängitakse tuuri etapp Real Club Valderamma golfiklubis Sotograndes ning järgmisel nädalal kolitakse Mallorcale. Kuu lõpus on veel üks etapp Portugalis, novembri algus võõrustab Gary Player tuuri Lõuna-Aafrikas ning novembri keskel jagatakse suurt raha finaaletapil Dubais.  

Samal ajal peeti LIV golfi etapp Bangkoki lähedal, alles suvel avatud uuel väljakul. Etapivõidu sai vaid 22-aastane Eugenio López-Chacarra, kes pöördus profiks alles sel suvel, kui otsustas LIV golfiga liituda.