Junior Open: eestlastest võidukad Turba ja Teder

Kolm päeva väldanud Junior Open golfiturniir Otepääl lõppes eestlastele edukalt kahes vanuseklassis. Galerii

Konkurentsitihedaimas U18 poiste vanuseklassis näitas head minekut Joonas Juan Turba, kes kindlustas vanuseklassi võidu tulemusega +1. Joonaselt täna parim ring (-2) kolme päeva jooksul, mis sisaldas ka eaglet pikal par-6 rajal. Teine koht kuulus Kevin Christopher Jegersile (+15) ning löögiga jäi alla Rasmus Pietilä (+16).

Tulemused

Poiste U14 vanuseklassis sai parima tulemuse kirja Richard Teder (+21), temaltki täna parim ring 78 lööki ehk +5. Teine koht kuulus leedukas Valentas Ivancenkale (+41) ning kolmas koht EGCC esindajale Sean Tavisele (+46).

Tulemused

U21 vanuseklassis kaotas Sten Erik Soo (+34) esikoha kolmel viimasel rajal soomlasele Otto Tolvanenile (+26).

Tulemused

Poiste U16 vanuseklassis saavutasid kaksikvõidu soomlased. Esikoht Erik Schroderusile (+37) ning teine koht Vertti Peräläle (+41). Kolmas koht kuulus koduklubis mänginud Nils Illimar Eskole (+51).

Tulemused

Vanimate tüdrukute võistlusklassis võidutses soomlanna Wilma Merenmies (+23). Teine ja kolmas koht rändas Läti poole: Marija Jucmane tulemuseks +33 ja Katrina Gustafssonel +34. Anete Liis Adul jäi kuuendaks tulemusega +55.

Tulemused

Noorimate segavanuseklassi (U12) võit läks Leetu, tulemusega +19 tagas võidu Giedrius Mackelis. Teiseks jäi eile 115 meetrise hole-in-one-ga hakkama saanud vaid üheksa aastane Hannah Pearson Õunap (+43) ja kolmas koht kuulus soomlasele Roni Uusitalole (+51).