Junior Openil lõppes teine päev

Kolm päeva Estonian Golf & Country Clubis vältaval Junior Openil lõppes täna teine võistluspäev. Kümnest võistlusklassist kogunisti üheksas juhib enne otsustavat ringi Eesti mängija.

Kuni 21-aastaste noormeeste vanuseklassis hoiab liidripositsiooni jätkuvalt Timo Raukas, kes täna mängis 76 lööki. Kokku tema resultaat +2. Viie löögiga jääb maha Carl Hellat, kes täna mängis 75 lööki. Kolmandat positsiooni hoiab Aksel Seppel, kes mõlemal päeval on mänginud 78 lööki. Kõik kolm mängijat on Niitvälja Golfiklubi esindajad.

Neidude U21 vanuseklassi juhib Anete Liis Adul (EGCC), kes mängis täna välja par-i. Kokkuvõttes tal +2. Teiseks tõusis hea mängu tagajärjel Triin-Marleen Ustal (Rae Golfiklubi), kes sai kirja täna 78 lööki. Kokku temal +18. Kolmas on Anna Marksa (Ozo Golf Club), kes täna mängis 83 lööki ja kokku tal +21.

Noormeeste U18 vanuseklassis hoiab jätkuvalt liidrikohta koduväljakul mängiv Ken-Marten Soo (EGCC), kes täna sai kirja suurepärased 68 lööki. Kokku temal -4. Ungari esindaja Balint Zavaczki (Pannonia Golf & Country Club), sai täna tulemuseks 74 lööki ja temal kokku +3. Kolmandat kohta tõusis jagama Markus Varjun (Niitvälja Golfiklubi), kes sai täna kirja par-i ja Lauri Suomalainen (St. Laurence Golf), kes on kahel päeval kirja saanud 74 lööki ning mõlemal neil on hetkel kirjas +4 kahe päeva kokkuvõttes.

Neidude U18 vanuseklassis on liider Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club), kes täna sai rajalt kirja 76 lööki ning see annab kahe päeva tulemiks +7. Nelja löögi kaugusel temast on täna -1 mänginud Katrina Jana Gustafssone (Viesturi Golf Club) ja Mariliis Palm (EGCC), kelle resultaadiks oli teisel päeval 79.

U16 poiste vanuseklassis püsib liidripositsioonil Richard Teder (Rae Golfiklubi), kes sai kirja täna 69 lööki (viimasel rajal võistluse seni ainus eagle!) ja kokku temal -7. Teisel kohal püsib Francis Gavars (Ozo Golf Club), kes mängis täna 70 lööki ja kokku temal -1. Kolmas on Roope Juslin (Golf Pirkkala), kes täna mängis kogunisti -4 ja kokku temal kirjas täpselt par. Neljandat positsiooni viimase päeva eel hoiab Ralf Johan Kivi (Rae Golfiklubi), kes mängis täna 71 ja kokku temal +1. Viiendaks tõusis täna 68 löögi toel Sebastians Krols (Ozo Golf Club), kel kokku +2.

U16 tüdrukute vanuseklassis asub liidripositsioonil Itaalias elav, Eesti kodakondsust omav Elizaveta Sofia Reemet (Ambrosiano). Tema tänane mänguring oli 76 lööki ning kokku tal +10. Pickala Golfiklubi esindaja Liv Lemström jääb maha 5 löögiga, täna 79 lööki temal ning täna 78 lööki kirja saanud Lea Sara Stern (Pannonia GCC) on kolmas kahe päeva kogutulemusega +17. Neljandat positsiooni hoiab Hannah Õunap (Valgeranna Golfiklubi), kes sai täna ka kirja 78 lööki ning temal kahe päeva summaks +18.

Kuni 14-aastaste poiste konkurentsis haaras avapäeva järel (U14 ja U12 vanuseklassid mängivad kaks päeva) liidrirolli Rauno Pikk (EGCC), kelle skooriks täna oli 76 lööki (+4). Jonathan Elter (St. Erurach) jääb maha temast kolme löögiga ning kolmandat kohta jagavad Robin Udodov (Rae Golfiklubi) ja Rasmus Kivila Jr (Niitvälja Golfiklubi), kel mõlemal kirjas 80 lööki.

Kuni 14-aastaste tüdrukute konkurentsis juhib suure eduga teiste ees Isabel Sirel (EGCC), kes mängis täna 85 lööki. Talle järgnevad Annika Koni (Otepää Golfiklubi) ja Madara Valtere (Ozo Golf Club), kes said mõlemad kirja 97 lööki.

Noorimate tüdrukute (U12) vanuseklassis käib tihe rebimine kolme mängija vahel. Juhtimas asus Patricija Ulozaite (European Centre Golf Club), kelle edu on vaid üks löök Rae Golfiklubi mängija Iiris Mätase ees. Omakorda viie löögiga jääb Iirisest maha Kristella Sikk (Niitvälja Golfiklubi).

Tulemused

Foto: Kadri Palta