Kaks kadunud palli rikkusid võistluse

Alps Touri järjekord etapp peeti Prantsusmaal, Metzi lähedal asuvas Golf de La Grange aux Ormes golfiväljakul. Oma selle hooaja kolmanda võidu noppis hollandlane Kiet Van der Weele. Pärast kolme ringi oli tablool viigiseis, nii hollandlane kui prantslased Nicolas Aparicio ja Theo Bizard ning ka inglane Jack Floyd mängisid kõik tulemuse -5. Play-offis sai etapi võidu, tšeki 5800 euro peale ja mis kõige tähtsam, automaatse pääse kolmanda etapivõiduga Challenge Tourile just Van der Weele.

Sander Aadusaare turniiri rikkus sisuliselt avapäeval par-3 peal kirja saadud kaheksa. Kaks esimest palli põrkasid griinilt roughi ning kummagi palli leida ei õnnestunud. Teisel päeval õnnestus Aadusaarel küll mängu tagasi tulla, kuid viimase kolme raja kombo bogey-double bogey-bogey, jättis ta kolme löögiga cut’i piiri taha. Tulemused 

Aadusaar sõnas pärast võistlust, et keeruline võistlus oli. „Võrreldes eelmise aastaga olid paljud kohad täiesti niitmata ja nendest kohtades oli palli võimatu leida. Ühelgi päeval ma üle raud-4 tii pealt minekuks ei saanudki kasutada, kuna oluline oli palli mängus hoida ning polnud kohti, kuhu pikemalt avada,“ lisas Niitvälja Golfiklubi liige.

Järgmisel nädalal mängitakse etapp Itaalias.