Klubidevaheliste Eesti Meistrivõistluste üldvõtja on Niitvälja golfiklubi

Eesti Meistrivõistlused klubidevahelistes arvestustes võitis esmakordselt väljaantava karika Niitvälja golfiklubi. Naiste arvestuses on 2014 Eesti Meister Niitvälja golfiklubi ja esmakordselt Meistrivõistluste ajaloos meesteklassis võitis Valgeranna golfiklubi. Seeniorite tugevaim naiskond on Niitväljalt ja meeskond Estonian Golf & Country Club’ist.

IMG_3214   IMG_3234

Kaks päeva kestnud Klubidevahelised Eesti Meistrivõistlused on selleks aastaks peetud. Üle mitme aasta on Eesti Golfi Liidul hea meel selle üle, et Niitvälja võttis sellel aastal korraldada Klubidevahelised Meistrivõislused iseseisva võistlusena ning veel suurem rõõm, et 5 klubi seitsmest oli välja pannud võistkonnad kõikides klassides ning ka Eesti väikseim klubi Haapsalu oli ka välja pannud esindusvõistkonna meesteklassis.

Meeste ja naiste klasside võitja klubidel on võimalus saata oma esindustiimid Euroopa Klubidevahelistele Meistrivõisltustele. Niitvälja juba kinnitas oma tiimi saatmise 2-4 oktoober Saksamaale. Naiskond sõidab koosseisus: Annika Meos, Lil ja Liis Kuuli. Valgeranna meeskonnal koossesisus Egeti Liiv, Martin Unn, Rasmus Paks on võimalus sõita 23-25 oktoober Bulgaariasse.

Klubidevahelise Eesti Meistrivõistluse üldarvestuse tulemustabel:
1. Niitvälja Golfiklubi
2. Estonian Golf & Country Club
3. Valgeranna Golfiklubi
4. Saaremaa Golfiklubi
5. Suuresta Golfiklubi
6. Haapsalu Golfiklubi
7. Otepää Golfiklubi (ei osalenud)
IMG_3240