Klubidevaheliste meistrivõistluste võitjad: EGCC ja Niitvälja

Foto: Kadri Palta

Täna Valgerannas lõppenud Eesti klubidevahelistel meistrivõistlustel golfis viisid võidukarikad koju meeste arvestuses EGCC ja naiste klassis Niitvälja. Niitvälja on seejuures võitnud kõik korrad naiste karikad (kokku 12. kord!). EGCC meeste klassi võit oli kuues kord. Niitvälja on meeste osas ühe korra rohkem võitnud. Ühekorra on kahe suurklubi võidurõõmu rikkunud Valgeranna (2014).

Meeste klassis järgnes EGCC võistkonnale Niitvälja ja Otepää. Kahe esimese meeskonna vahe oli vaid 2 lööki kahe päeva peale, kus esimesel päeval mängiti foursome/fourballi mänguformaate ning täna mängiti individuaalselt. Kolmandaks jäänud Otepää Golfiklubi edestas Rae Golfiklubi 12 löögiga. Viies koht kuulus Valgerannale ning kuues Saaremaa Golfiklubile.

EGCC võidukasse meeskonda kuulusid: Richard Teder, Ken-Marten Soo, Sten Erik Soo, Janar Toomesso, Henri Pikk, Risto Ring, Kristjan Kaleviste, Peep Pira, Jaanus Turba, Urmas Isok.

Tulemused

Naiste arvestuses esikoha saanud Niitväljale järgnesid EGCC ja Otepää. Esimese ja teise koha vahe oli lõpuks 7 lööki. Neljas koht taas Rae Golfiklubile ning viies koht Saaremaale. Koduväljaku eelist ei kasutanud ära Valgeranna naiskond, kes saavutas kuuenda koha.

 

 

 

Niitvälja võidukasse naiskonda kuulusid: Liis Kuuli, Lil Kuuli, Cliona Georgia Dalberg, Kristina Kuzmenok, Kristel Ulla, Olesia Abramova, Anne Petter, Ulvi Ingver.

Tulemused

Galerii