Kõige raskuste kiuste avapäev läbitud

Foto: erakogu

Eesti golfikoondise liikmed, kelle varustus ikka teadmata kohas Euroopas asub, alustasid täna avapäeva rendivarustusega U18 maailmameistrivõistlusi Põhja-Iirimaal. Raskest katsumusest tuli kõige paremini välja Mattias Varjun, kes läbis avaringi tulemusega +6 (77 lööki) ning jääb cut’i piirist kolme löögi kaugusele. Avapoole 42 löögiga lõpetanud Varjun, püsis teises poole raja par-is, tehes päevakokkuvõttes kolm birdiet. Kevin Christopher Jegers lõpetas päeva tulemusega +8. Rendivarustusega sinasõpradeks ei saanud kuidagi Carl Hellat ja Joonas Turba. Joonase varustus on mingil teadmata põhjusel saadetud ilmselt arvutite andmetel Veronasse.

Mattiase kommentaar: “Täna oli ilm harjutusringidega võrreldes tuulisem ja külmem, rohkem õige linksi ilma moodi. Täna mängisime eeldatavalt keerulisemat rada, aga tagumisel üheksal õnnestusid lähilöögid paremini ja suutsin korraliku ringi kokku panna. Ilma enda keppideta on harjumatu mängida, aga sellele ei saa liiga palju tähelepanu pöörata, igale löögile tuleb ikka samamoodi keskenduda.

Kevini kommentaar tänase tavapärasest erineva mängupäeva kohta: “Eks ta natukene ebamugav on võõra varustusega mängida. Minul just eriti putter ja wedgeid, mis mul endal on teiste kraadidega. Putter oli teistsugune, kui minu oma ning selle kõla oli ka erinev, mis natukene häiris. Lisaks mõndasid vajalikke keppe nagu raud-3 komplektis ei olnudki, mis tegi mängimise ka kõvasti raskemaks, kuid pingutasin nii palju, kui võimalik hoolimata kõigest.”