Koondislased edukad USA võistlustel

Eesti koondislased on selleks aastaks lõpetanud võistlushooaja USA pinnal ning kirja on saadud nii mõnedki suurepärased tulemused.

Kõige lähemal turniirivõidule oli oma uue koduülikooli eest Mattias Varjun. Little Rock Invitational turniiril jäi Varjun teiseks, kaotades võitjale vaid ühe löögiga. Kokku individuaalselt Varjunile sügishooajal kaks esikümne ja kaks TOP20 kohta. VCU ülikooli eest õnnestus aga tiimina ka üks turniir võita. Golfstati poolt avaldatud ränkingus on Varjun 211. positsioonil I divisjoni mängijate seas. Ülikoolina on VCU 87. positsioonil.

Kevin Christopher Jegers sai aga sügissemestril kirja ühe jagatud kolmanda ja ühe jagatud 12. koha. Samuti Middle Tennessee ülikoolis õppival Markus Varjunil õnnestus vähem võistelda, kuid õnnestus temalgi üks jagatud kaheksas koht turniirilt ära tuua. Golfstat ränkingus on Middle Tennessee State ülikool 78. real.

Samuti ülikooli vahetanud Carl Hellat sai kohe kahel esimesel turniiril kirja esikümne kohad. Avaturniiri jagatud üheksandale kohale lisandus jagatud kaheksas koht. Golfstati ränkingu järgi on Carl Hellat II divisjoni 54. mängija statistika järgi. Meeskondlikult on Hellati ülikool Saint Leo teise divisjoni 18. positsioonil.

Joonas Turbal paraku oma koduülikooli eest sel sügisel võistelda ei õnnestunud. University of Tampa hoiab edetabelis aga kogunisti 13. positsiooni.

Anete Liis Adul sai sügissemestril kirja aga kolm esikahekümnes lõpetatud turniiri. Aduli koduülikool hoiab ränkingus 197. positsiooni.

Karola Soe pääses kaks korda võistlema individuaalselt, kuid kohad jäid turniiridel jäid suhteliselt tagasihoidlikeks. Wofford on Golfstati ränkingus 185. kohal.