Marten Palm treenis ja võistles talvehooajal Hispaanias.

Marten Palm2

18 aastane Eesti golfikoondise liige veetis enamuse talvehooajast Hispaanias, kus ta harjutas golfi Professionaalide valvsa pilgu all ning osales The Gecko Pro Tour’i võistlussarjas. Hispaanias treenis Martenit kogenud golfitreener Nick Lane. Koos Nicki’ga tegeleti nii golfitehnika kui ka väga tähtsa osaga golfist, milleks on Course Management ehk väljakul kasutatav mängustrateegia. Kui Marten vahepeal Eestit külastas, hoidis Marteni tehnikal silma peal Eesti kogenuim golfi Pro Enrico Villo, kelle sõnul Marteni tehnika on väga heaks saanud. Enrico Villoga koos läheb Marten aprilli alguses Ameerikasse New Yorki, kus külastatakse golfimaailma tipptegijat ja golfiguru Michael Jacobsit, kellega koostöös loodetakse saavutada Marteni golfitehnikas järgmist taset.

Hispaanias olles, sai Marten koha The Gecko Elite Academy’s ning mängis talvehooaja parima võistlustulemuse kahe päeva peale + 2, mis toimus The Parador Golf Club’is. Selle võistlustulemusega sai Marten parima Amatöörmängija auhinna, mis oli talvise võistlussarja säravaim tulemus Marteni jaoks.

Täna on Marten Londonis, kus tema golfivarustust panevad kokku Callaway fittingu eksperdid. Marten sai Callaway Family gruppi, mis annab varustuse soetamiseks soodsad tingimused. Sellele lisandub veel kõrgel tasemel Customer Care ehk pidev kontakt Callaway ekspertidega, kui midagi on vaja muuta varustuses või soov proovida mõnda uut toodet.

Soovime Martenile kindlameelsust oma golfikarjääri jätkamisel ja edu algaval võistlushooajal!

 

Marten Palm Gecko Academy