Meeskondlik EM: võitlus A-divisjoni koha eest jätkub

Foto: EGL

Eesti koondis jätkas täna Poolas EM B-divisjonis teist päeva. Noormehed mängisid küll paremini kui eile, kuid siiski tuli liidrikoht loovutada ja langeti neljandaks. See tähendab, et homme algavates match play poolfinaalides jätkub võitlus A-divisjoni koha eest! Homses poolfinaalis tuleb minna vastamisi Šveitsiga, kes näitas suurfavoriidile kohast mängu ja tõusis esimeseks tulemusega -11. A-divisjoni pääseb kolm paremat. 
Hommikul mängitakse kaks foursome matši. Meie eest lähevad tulle paarid Jegers-Varjun ja Turba-Raukas. Päeva teises pooles on viis individuaalset võitlust.
Kevin-Christopher Jegers, kes mängis täna Eesti mängijate parima tulemuse: “Tänane mäng oli väga hea, pikad löögid olid suurepärased, putt oleks saanud parem olla aga pole midagi teha, järgmine päev paremini. Tore on saada võimalust võideda A-divisjoni koha eest, teeb võistluse eriti huvitavaks!”
Joonas Juan Turba: “Mäng oli stabiilne, ei teinud suuri vigu, kerge parandada. Oleme poistega 2 päeva üsna stabiilselt mänginud, mis teeb tuju heaks. Anname endast kõik ja vaatame mis edasi saab.”

Tulemused