Mid-amatööride Eesti meistriks tulid Erko Täht ja Kristel Ulla

_PKF2688_resized

Laupäeval ja pühapäeval tuules ja päikeses Saare Golfis peetud mid-amatööride Eesti meistrivõistlused pakkusid laitmatus korras rasket väljakut, tõsist konkurentsi ning suurepärasel tasemel golfi.

_PKF2605_resized
Tihedas rebimises saavutas Eesti meistri tiitli meeste arvestuses Erko Täht ( 79 ja 84 lööki), teisele kohale tuli Janar Toomesso (83 ja 84 lööki) ning kolmandaks tuli Janno Sild (80 ja 88 lööki). Naiste klassis tuli võitjaks Kristel Ulla (88 ja 89 lööki), edestades teisele kohale jäänud Anneli Eskenit (92 ja 86 lööki)  ühe löögiga ning kolmanda koha sai Margit Sunni ( 94 ja 97 lööki).

_PKF2739_resized

Sama võistluse raames toimus ka Golflife Shop MidAm Touri Rademari kolmas osavõistlus, kus meeste B- klassis (hcp 12,5-24) ja naiste klassis mängitakse hcp- löögimängu ning meeste A-klassis( hcp 0-12,4) löögimängu. Naiste arvestuses võitis võistluse Kristel Ulla ( netotulemus 73 ja 74 lööki), teiseks tuli Apawan Chinglek ( neto 75 ja 75 lööki) ning kolmandaks Anneli Esken ( neto 79 ja 73 lööki). Meeste B-klassis oli võitjaks Peeter Kruusvall ( netotulemus 73 ja 72 lööki), teiseks tuli Indro Konik ( neto 73 ja 76) ning kolmanda koha võitis pärast play-offi Rasmus Reimo ( neto 69 ja 82 lööki).

_PKF2170_resized

Golflife Shop Mid-Am Tour koosneb kokku neljast osavõistlusest. Golflife Shop Mid-Am Touri üldvõitjad selgitatakse 10.-11. oktoobril EGCC Sea Course’l ja Niitvälja golfiväljakul peetaval finaaletapil.

_PKF2567_resized

MidAm Touri eesmärk on olla Eesti juhtiv võistlussari ja kasvada Baltikumi juhtivaks võistlussarjaks, mis koondab endas kõige suuremat golfimängijate segmenti vanuses alates 30. eluaastast. MTÜ MidAm Estonia asutati eraisikutest golfimängijate huvigrupi poolt 2014. aasta lõpus. Ühingu liikmetel on piiratud hcp, mis meestel ei tohi olla kõrgem kui 24 ja naistel kõrgem kui 36. Nimetatud piirangud on seotud sooviga tagada võistluste kõrge mänguline tase. Sarjast osavõtu eelduseks on kuulumine MTÜ MidAm Estonia liikmeskonda ja liikmeks saavad astuda kõik need, kes tasuvad 50 eurot liikmemaksu MTÜ arveldusarvele ning kelle kehtiv hcp vastab sarja nõuetele. Mid- Am Touri peasponsoriks on sel aastal Golflife Shop, osavõistlusi toetavad Sportland ja Rademar ning toetajate ringi kuuluvad ka Delfi , Saku ning Tallink.