Mid-amatööride rajamängu meistritiitlid võitsid: Soo ja Kuzmenok

Eesti mid-amatööride rajamängu esikohad võitsid Sten Erik Soo (Estonian Tour Players Club) ja Kristina Kuzmenok (Niitvälja Golfiklubi).

Soo alistas finaalis tiitlikaitsja Martin Järve (Rae Golfiklubi) 2-rajalise eduga. Pronksmedalile mängisid kaks Niitvälja Golfiklubi mängijat. Esimesel lisarajal sai oma elu esimese meistrivõistluste medali Marek Stahhov (löögimängu järel 21. asetus!), kes jättis neljandaks Anders Andersoni. Kokku alustas medalitele jahti 27 mees mid-amatöör golfarit. Tulemused

Naiste finaalis alistas Kuzmenok Eve Pärnsalu (Estonian Golf & Country Club) resultaadiga 3&2. Pronksmedal rändab Tartu Golfiklubisse, kuna Eva-Kristina Maaring (Tartu Golfiklubi) alistas Kristel Reimo (Reval Golf Club) numbritega 4&3. Tulemused