Nädalavahetusel toimus Saare Golfi väljakul hooaja avavõistlus

saare_14

Avavõistlus Saare Golfi väljakul möödus väga edukalt ja meeleolukalt. Võistlejatele pakkus rõõmu golfihooaja algus, heas korras väljak ja meeldiv seltskond nii Saaremaalt, kui mandrilt.
Meeste grupis 0-18,4 HCP toimus tihe rebimine, sest esikolmikus teenisid võistlejad võrdselt 36 punkti. Tulemus selgitati parema HCP järgi ning nii jagunesid kohad vastavalt I koht Kaupo Pastak (79 lööki), II koht Andrus Sepa ning III koht Ahti Niitsoo.

saaremaa1

Grupis Mehed 18,5-36 HCP mängis võistluse suurüllataja, vaid 16. aastane Jürgen Mikk Jõeleht, kes võitis suurepärase tulemusega 53 punkti. Talle järgnesid Jussi Ustal 38 punktiga ning Tõnu Jõgi 35 punktiga. Naiste grupis 0-36 HCP jagunesid kohad vastavalt Edith Raja 39 punkti, Kaire Kastor 38 punkti ja Tiiu Jõgi 36 punkti.  Pikima avalöögi sooritasid meestest Kaupa Pastak ja naistest Varje Haavel Lähimale lipule lõi meestest Kevin Kunila ja naistest Anne Merisalu

MO

Lisaks golfimängule saab sellest hooajast Saaremaa golfiväljaku klubihoones nautida maitseelamusi ja suurepärast vaadet golfiväljakule Mo Restoranis.

Ootame kõiki Saare Golfi väljakule end proovile panema või uue hobiga tutvust tegema!

____________________
Aile Rahu
Gsm: + 372 530 51702; E-mail:aile.rahu@saaregolf.ee
Merikotka 22 Kuressaare 93810 Saare maakond
www.saaregolf.ee