Naiste karika võitja – Getter Saaroja

Täna peeti Saarema Golf & Country Clubis Eesti naiste karikas võistlus, kus parima scratch tulemuse mängis välja Getter Saaroja – 81 lööki. Tulemused

Tiimidest kuulus võit Saare Säravad nime kandnud võistkonnale. Kokku selgitati parimaid individuaalselt neljas võistlusklassis.

HCPI 0-17,3 klassis sai esikoha Katrin Leppik (SGCC) tulemiga -6. Teine koht kuulus -1 resultaadiga Kerli Mätasele (Rae Golfiklubi) ning kolmas koht klubikaaslasele Getter Saarojale tulemusega par. Tulemused

HCPI 17,4-22,8 võistlusklassi esikoha auhind kuulub Margit Sunnile (Niitvälja Golfiklubi), tulemusega -3. Klubikaaslane Anu Leisalu saavutas teise koha tulemusega -2 ja kolmas koht Nele-Liis Teekelile sama tulemusega. Tulemused

HCPI 22,9-36,0 võistlusklassis sai võidu Eike Simmer (SGCC), kelle lõpptulemuseks -6. Teise koha auhinnaväärilise tulemusega sai hakkama Marju Elster (Reval Golf Club) skooriga -4. Sama tulemuse mängis ka kolmanda koha võitnud Kadri Tillemann (SGCC). Tulemused

HCPI 36,1-54 klassis sai esikoha 46 punktiga Niitvälja Golfiklubi esindaja Kateriine Nõlve. Teine koht kuulub Lilia Kristiansonile (Reval Golf Club), kes sai kirja 42 punkti. Kolmas koht Valgeranna Golfiklubi mängijale Eneken Pukkile, kes mängis täna 34 punkti. Tulemused

434 löögiga naiste karikavõistluste rändikarika saab aastaks enda valdusse aga Saare Säravad tiim, kes mängis koosseisus: Kadi Hõbenik, Malle Kanemägi, Merle Kink-Jackson, Katrin Leppik, Anne Merisalu, Britt Perens, Kristel Tammleht, Kadri Tillemann. Tulemused