Naiste karika võitjaks krooniti Anete Liis Adul

Täna Pärnu Bays toimunud naiste karika võistluse võitjaks krooniti Anete Liis Adul (EGCC) tulemusega +1 (73 lööki). Eelmise aasta võitja Annika Koitmaa kaotas talle kahe löögiga.

Lisaks peeti arvestust kolmes erinevas HCP löögimängu klassis. Händikäpi klassis kuni 16,6 mängisid kolm mängijat välja netotulemuse -2. Määravaks sai madalam händikäp ning võitjaks tuli seetõttu Laura-Liisa Lilleleht (Valgeranna Golfiklubi). Teise koha omanikuks sai Margarita Ross (EGCC) ja kolmas koht jäi Lea Schmidtile (Otepää Golfiklubi).

Händikäpi võistlusklassis 16,7-22,5 osutus parimaks Reet Dalberg (Otepää Golfiklubi) tulemusega -2. Teine koht Edith Heinsoole (-1) ja kolmas Pille Teearu (par). Kaks viimati nimetatut on Niitvälja Golfiklubi esindajad.

Händikäpi võistlusklassis 22,6-36 võidutses Piret Sepp (Rae Golfiklubi), tema lõppnumbriteks märgiti -4. Sama tulemusega jäi teiseks Jane Hein (Niitvälja Gofiklubi) ning kolmanda koha sai Marina Jõemets (EGCC) tulemiga -3.

Lisaks peeti võistlust ka võistkondade arvestuses, kus kokku osales lausa 11 erinevat klubide võistkonda. Parimaks osutus sel aastal Otepää Golfiklubi, kelle valdusse läheb Eesti naiste karika rändkarikas. Võistkonda kuulusid: Reet Dalberg, Gristel Kütaru, Ines Nigul, Eva Peedima, Imbi Pärs, Lea Schmidt, Aire Siim ja Anu Toomas.