Neli eestlast alustavad täna võistlusi Soomes ja Austrias

Foto: Joosep Martinson

Täna taas tihe päev erinevatel mängijatel. Soomes algas hommikul Finnish Touri avaetapp, kus kaasa löömas kolmas eestlast: Carl Hellat (stardiaeg 8:20), Iiris Mätas (13:55) ja Kirke Kiige (12:45). Jälgi Hirsala Golfis toimuvaid sündmusi siit.

Carl Hellati sõnul on tegemist kitsa väljakuga, kus on väga tähtis nii tii pealt hästi minema saamine, kui ka lähestumisel ruumi liiga palju pole. „Griinid näevad küll head välja, kuid on suhteliselt aeglased, kuid arvestades aastaaega, tuleb siiski heakorraga rahul olla,“ sõnas meeste koondise liige.

Alps Tour on sel nädalal jõudnud aga Austriasse, kus mängitakse Gosser Open. Erzherzog Johann, Maria Lankowitzi väljakul on Sander Aadusaare tii-aeg Eesti aja järgi 13:30.

Tulemusi saab jälgida siit.

Sander Aadusaare sõnul on väljak talle tuttav ja samuti ilmaolud. „Eelmisel aastal saime tugeva vihmasaju tõttu vaid 2 ringi mängida, ka seekord lubab järgmisteks päevadeks sadu. Väljak on juba praegu küllaltki pehme ja märg, aga vaatamata sellele heas korras,“ lisas Aadusaar päev enne võistlust.

Meeste koondise toetajad 2024