Netsist saab Match Play Openi nimisponsor

Eesti Golfi Liit ja Nets Estonia AS sõlmisid koostöölepingu, mille raames Netsist saab Match Play Open võistluse nimisponsor.

Nets Estonia AS juhatuse esimees Raivo Tinni sõnas lepingu sõlmimisel, et tal on hea meel jätkata Eesti Golfi Liidu partnerina. „Match Play mänguformaat on põhjuseta seni saanud veidi vähem tähelepanu kui peaks, kuid tegemist on väga põneva formaadiga, mida tasub kõigil proovida. Loodetavasti kujuneb antud nädalavahetust Eesti golfi üks suursündmustest, mille eelduseks on ka suurepärane väljak Pärnu Bay näol olemas. Plaanin sellest võistlusest ka isiklikult osa võtta, tõsi endale eale sobivamas võistlusklassis ehk seeniorites,“ sõnas Tinn rahulolevalt.

Nets Estonia AS tegevuse põhieesmärgiks on elektronpanganduse valdkonnas tugiteenuste osutamine pankadele, sealhulgas pankadevahelise ristkasutuse ja rahvusvaheliste kaardimaksete korraldamine.

14.-16.juunil Pärnu Bays toimuval võistlusel on lisaks kahele Match Play põhiklassile, mis on Open formaadis, ka omaette võistlused mid-amatööridele ja seenioritele. Esmakordselt kuuluvad kõik kuus võistlust WAGR edetabeli arvestusse.